galeria

Nasza galeria to miejsce, w którym zgromadzone są przykłady prac wykonanych za pomocą aerografu. Prace te są efektem połączenia dwóch moich największych pasji czyli zamiłowania do sztuki i motocykli. Projekty powstawały na przełomie ostatnich lat a inspiracją były pomysły własne oraz prace wielkich artystów świata sztuki.

publikacje prasowe

W 1998 roku rozpoczęła się moja przygoda z aerografem /airbrush/. W tym samym czasie nawiązałem współpracę z wydawcą miesięcznika Giełda Motocykli, która zaowocowała moim pierwszym artykułem obrazującym krok po kroku technikę malowania aerografem. Kolejne realizowane projekty publikowane były na łamach takich magazynów jak Świat Motocykli, Motocykl, Auto Tuning Świat, Windsurfing, Podwodny Świat, Nowoczesny Warsztat, Tatuaż itp.

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim, którzy okazują zainteresowanie moimi pracami publikując je na łamach swoich magazynów. Szczególne podziękowanie z mojej strony należy się ś.p. Krzysztofowi Wydrzyckiemu, redaktorowi naczelnemu Świata Motocykli, który był zawsze otwarty i chętny na współpracę z ludźmi takimi jak ja.
data dodania: 2011.09.13 15:36    data edycji: 2011.09.19 15:15
Copyright © Projekt i wykonanie Agencja reklamowa idea4you.eu
Profesjonalny System CMS | Bezpieczny Hosting | login statystyka

Airbrushing- artystyczne malowanie motocykli, airbrush- grafika na kaskach, malowanie artystyczne aerografem
82-300 Elbląg, Al. Grunwaldzka 2, bud 14F, tel./fax: 55 235 34 85, kom. 604 220 967